İstanbul Mağaza Poşeti

Mağazaların sayısı İstanbul da oldukça fazladır. Poşet tüketimide diğer illere göre İstanbul’da hayli ile çok daha fazla olmaktadır. İstanbul Mağaza Poşeti için firmamız bünyesinde üretim yapmakta olup oldukça uygun fiyatlarla imalattan çözümler sizlere sunmaktadır. Mağazanızın sektörü her ne olursa firmamızdan istediğiniz ölçü ve ebatlarda alım yapabilirsiniz. Size özgün tasarımı deneyimli poşet tasarımcılarımız ortaya mutlaka çıkaracaktır.

İstanbul da baskılı Mağaza Poşeti Fabrikası

Poşet fabrikaları her yerde bulmak kolay değildir. Ancak İstanbul diğer bir çok ile göre bu konuda avantajlı konumdadır. İstanbul Mağaza Poşeti için firmamız oldukça yüksek kapasite de üretim yapabilmektedir. Türkiye genelinde Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerdeki mağazalara da gönderim yapmaktadır. Kimi zaman yüksek toplu alımlar kimi zaman ise aciliyet gerektiren az adetli alımların tümü için bizlerden hizmet alabilirsiniz. 10 Kg Baskılı poşet yada ton ve katları üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Mağazalar için Poşet Çeşitleri Nelerdir?

Sektör fark etmeksizin İstanbul da tüm mağazacılık alanında faaliyet gösteren işletmeler aşağıdaki poşetlerden sipariş verebilirler. Mağaza Poşeti için daima en uygun fiyat arıyorsanız bizi arayın.

  • El Geçmeli Poşet
  • Yumuşak Saplı Poşet
  • Takviyeli Poşet
  • Bez Çanta
  • Bez Torba

 

 Author: Mağaza Poşetleri
Sayısız mağaza için bugüne kadar Mağaza Poşeti çözümü üreten firmamızla sizlerde en uygun, kaliteli ve hızlı çözümleri sağlayabilirsiniz. Kendi merkezimizde üretilen Mağaza poşetleri ülkemizin dört bir yanında ufak büyük demeden tüm mağazalara ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın