Baskılı Mağaza Poşeti

Mağazalar arasında baskısız sade poşet kullanımı yapan neredeyse yoktur diyebiliriz. Baskılı Mağaza Poşeti firmamızın ciddi bir yüzü olmakla beraber müşterilerine değer verdiğinizi de bir nevi yansıtmaktadır. Ufak veya büyük işletme demeden her mağazanın baskılı poşetlere ihtiyacı bulunmaktadır. Reklam ve tanıtıma oldukça büyük katkısı bulunan bu poşetler baskısız kullanımı ile arsında ciddi fiyat farkı da bulunmamaktadır. Her tür mağazacılık alanında faaliyet gösteren firmalara istediği her özellikte mağaza poşeti üretimimiz bulunmaktadır.

Dijital Baskılı Mağaza Poşetleri İmalatı

Standart Baskılı Mağaza Poşeti üretimi yanında Dijital Baskılı poşette üretmekteyiz. Dijital poşetlerde alacağınız görsel kalitesi oldukça yüksek olacaktır. Ayrıca poşet yüzeyine dilerseniz fotoğrafı çekilmiş olan ürün görselinizde baskı olarak yapılabilmektedir. Sadece poşetin bir yönüne baskı isteyebileceğiniz dilerseniz heriki yüze aynı baskıyı yada iki tür farklı baskıda isteyebilirsiniz. Dijital baskılı poşet dışında mağazalara takviyeli poşetler ve el geçmeli poşet ürünlerinin de imalatını yapmaktayız.

Toptan Uygun Fiyatlı Baskılı Mağaza Poşetleri

Mağaza Poşeti
Mağaza Poşeti

Mağazanız için geçici ve basit çözümlerle poşet alımı yapmayınız. Firmamız Toptan olarak sizlere minimum bedellerle ve optimum kalitede baskılı mağaza poşeti üretmektedir. Genelde poşet fabrikaları toptan olarak üretim yapmakta olup aracı firmalar yüksek fiyatlarla az adetli üretim şansı sunmaktadır. Bizim firmamız ise poşet gruplarında en düşük imalat olan 10 Kg Baskılı poşet üretimide yapmaktayız. 10 kilo altında üretimimiz bulunmaktadır.

10 kilo üzerindeki mağaza poşetleri her kilo artışında fiyat birim olarak düşmekte olduğunu bilmenizde de fayda vardır. Önerimiz elbetteki yüksek miktarlarda üretim yaptırmanızdır ancak en kötü şartlarda firmamızdan minimum kiloda hızlı sipariş ile alım yapabilirsiniz.Author: Mağaza Poşetleri
Sayısız mağaza için bugüne kadar Mağaza Poşeti çözümü üreten firmamızla sizlerde en uygun, kaliteli ve hızlı çözümleri sağlayabilirsiniz. Kendi merkezimizde üretilen Mağaza poşetleri ülkemizin dört bir yanında ufak büyük demeden tüm mağazalara ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın