Baskılı El geçmeli Poşet

Perakende mağazacılık sektöründe bir çok poşet kullanımı olsa da Baskılı El Geçmeli Poşet bunlardan en fazla bilinen ve kullanılan ürünlerdendir. Polietilen içerikli bir poşet türüdür. Yarı saydam, esnek ve dirençli bir yapıya sahip poşet çeşitidir. El geçme yerinde takviyeli olarak da üretimi bulunmaktadır. LDPE, MDPE ve HDPE hammadde ile üretimi yapılmaktadır. Mağaza poşeti için firmamızda düşük maliyet yüksek kalitede ürünler sunulmaktadır.

  • LDPE: Alçak yoğunluk
  • MDPE: Orta yoğunluk
  • HDPE: Yüksek yoğunluk

Baskılı El Geçmeli Poşetler

Mağazalar için kullanıcı deneyimi her zaman ön plandadır. Hem mağazanın marka yapısı hemde müşteri memnuniyeti açısından poşet kalitesi öncelikli hedeftir. Bu nedenle çoğu mağaza baskısız poşet kullanımı yerine baskılı olarak tercih yapmaktadır. Firmamız tüm poşet çeşitleri için sizlere kaliteli dijital baskı avantajı sunmaktadır. Kaliteli makinalar da daima en yüksek kalitede baskı sunmaktayız. Piyasa da bir çok baskı yapan firma bulunsada her zaman 1. kalitede ürün bulmak kolay değildir.

  • Poşet her iki yöne baskı yapılabilmektedir
  • 6-8-10 renk alternatifleri bulunmaktadır
  • Baskılı poşetler de klişe gereklidir


Author: Mağaza Poşetleri
Sayısız mağaza için bugüne kadar Mağaza Poşeti çözümü üreten firmamızla sizlerde en uygun, kaliteli ve hızlı çözümleri sağlayabilirsiniz. Kendi merkezimizde üretilen Mağaza poşetleri ülkemizin dört bir yanında ufak büyük demeden tüm mağazalara ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın